Header 1

08c5d28f44971596c0a41bbf26a46a78319ab311

Esiet sveicināti Latgalē, vietā, kura ir vienmēr gatava Jūs silti uzņemt un piedāvāt lieliskas investīciju iespējas. Vietā, kuru pamatoti var uzskatīt par tiltu starp Rietumiem un Austrumiem. Latgale kā Eiropas Savienības ārējās robežas apgabals pie Krievijas un Baltkrievijas ir stratēģiska vieta, kas ir īpaši interesanta investoriem, kas vēlas attīstīt uzņēmējdarbību starp šiem valstu blokiem.

Esošā transporta infrastruktūra, rūpniecības ēkas, pieejamais un kvalificētais darbaspēks Latgali padara par pievilcīgu vietu investīciju veikšanai un turpmākai attīstīšanai ražošanas uzņēmumiem.

Sakārtotā likumdošana, speciālā ekonomiskā zona, Eiropas Savienības fondu līdzekļi, kā arī uzturēšanas atļaujas programma, ir tikai daži no instrumentiem, kas investīcijas Latgalē ļauj uzskatīt par pieejamām un efektīvām.

Pēc kārtīga darba, kārtīga atpūta. Dabas resursu un pārtikas daudzveidība piedāvās plašas kvalitatīvas atpūtas iespējas, savukārt attīstītā kultūrvide ļaus veldzēties kultūras piedāvājuma daudzveidībā.

Latgali kā vietu sava biznesa attīstīšanai ir izmantojuši daudzi Eiropas Savienības, kā arī Krievijas un citu Austrumu valstu uzņēmumi. Šī tīmekļa vietne sniegs ieskatu Latgales investīciju vidē, kā arī iepazīstinās ar aktuālākajiem investīciju objektiem.

Latgali joprojām var uzskatīt par vietu ar vēl līdz galam neizmantotu potenciālu. Nenokavē, un gūsti panākumus pie mums – Latgalē!

 

Ar cieņu,

Iveta Maļina-Tabūne

Latgales plānošanas reģiona administrācijas vadītāja

iveta.malina@latgale.lv

Twitter

7. Decembris
Biznesa ideju autorus un jaunos komersantus aicina uz tikšanos 09.12. Lūznavas muižā https://t.co/2jmTml16tB
7. Decembris
Rēzeknē aicina iesniegt projektus Mazo kultūras un tūrisma projektu finansēšanas konkursam https://t.co/nzxJv9Lpd2
7. Decembris
Jau rīt Rēzeknē notiks seminārs par ES programmu finansējuma iespējām kultūras un pilsoņu projektu īstenošanai https://t.co/eAVFWCm3sM
7. Decembris
Šī gada 07.decembrī LUC tiksies ar Preiļu un Riebiņu jauniešiem https://t.co/xYvnRQe0ea
7. Decembris
RT @LatgalesRegions: @LPR_LUC pasākumu ciklā“ĪSTENO SAPNI PAR SAVU BIZNESU!" piedalījušies vairāk kā 200 jauniešu https://t.co/MYWUtCxgm9.Š…