Header 1

08c5d28f44971596c0a41bbf26a46a78319ab311

Esiet sveicināti Latgalē, vietā, kura ir vienmēr gatava Jūs silti uzņemt un piedāvāt lieliskas investīciju iespējas. Vietā, kuru pamatoti var uzskatīt par tiltu starp Rietumiem un Austrumiem. Latgale kā Eiropas Savienības ārējās robežas apgabals pie Krievijas un Baltkrievijas ir stratēģiska vieta, kas ir īpaši interesanta investoriem, kas vēlas attīstīt uzņēmējdarbību starp šiem valstu blokiem.

Esošā transporta infrastruktūra, rūpniecības ēkas, pieejamais un kvalificētais darbaspēks Latgali padara par pievilcīgu vietu investīciju veikšanai un turpmākai attīstīšanai ražošanas uzņēmumiem.

Sakārtotā likumdošana, speciālā ekonomiskā zona, Eiropas Savienības fondu līdzekļi, kā arī uzturēšanas atļaujas programma, ir tikai daži no instrumentiem, kas investīcijas Latgalē ļauj uzskatīt par pieejamām un efektīvām.

Pēc kārtīga darba, kārtīga atpūta. Dabas resursu un pārtikas daudzveidība piedāvās plašas kvalitatīvas atpūtas iespējas, savukārt attīstītā kultūrvide ļaus veldzēties kultūras piedāvājuma daudzveidībā.

Latgali kā vietu sava biznesa attīstīšanai ir izmantojuši daudzi Eiropas Savienības, kā arī Krievijas un citu Austrumu valstu uzņēmumi. Šī tīmekļa vietne sniegs ieskatu Latgales investīciju vidē, kā arī iepazīstinās ar aktuālākajiem investīciju objektiem.

Latgali joprojām var uzskatīt par vietu ar vēl līdz galam neizmantotu potenciālu. Nenokavē, un gūsti panākumus pie mums – Latgalē!

 

Ar cieņu,

Iveta Maļina-Tabūne

Latgales plānošanas reģiona administrācijas vadītāja

iveta.malina@latgale.lv

Twitter

25. Maijs
RT @pvd_gov_lv: Uzņēmumiem, kuri vēlas ražot Eiropas garantēto tradicionālo īpatnību reģistrā iekļauto "Jāņu sieru", jāpiesakās PVD https:/…
25. Maijs
RT @EM_gov_lv: Baltijas "zaļo" inovāciju forums. Rīga. 15.jūnijs. Aicinām pieteikties dalībai @LIAALatvija: https://t.co/ZVEir2O3MO https:/…
25. Maijs
RT @RezeknesSEZ: NewFuels valdes priekšsēdētājs Matīss Paegle intervijā smartlatvia.lv stāsta par uzņēmējdarbības vidi Rēzeknē: https://t.c…
25. Maijs
Seminārs "Ieskats Norvēģijas tekstila tirgū" 26.05. Rīgā. Piedalās arī Norvēģu uzņēmēji! https://t.co/WsD2C4g4av
25. Maijs
RT @LV_portals: No 1. augusta jauns sadales sistēmas tarifs − jāmaksā arī, ja elektrību nepatērē https://t.co/cRL7t9OZbf https://t.co/TXs8R