Header 1

08c5d28f44971596c0a41bbf26a46a78319ab311

Esiet sveicināti Latgalē, vietā, kura ir vienmēr gatava Jūs silti uzņemt un piedāvāt lieliskas investīciju iespējas. Vietā, kuru pamatoti var uzskatīt par tiltu starp Rietumiem un Austrumiem. Latgale kā Eiropas Savienības ārējās robežas apgabals pie Krievijas un Baltkrievijas ir stratēģiska vieta, kas ir īpaši interesanta investoriem, kas vēlas attīstīt uzņēmējdarbību starp šiem valstu blokiem.

Esošā transporta infrastruktūra, rūpniecības ēkas, pieejamais un kvalificētais darbaspēks Latgali padara par pievilcīgu vietu investīciju veikšanai un turpmākai attīstīšanai ražošanas uzņēmumiem.

Sakārtotā likumdošana, speciālā ekonomiskā zona, Eiropas Savienības fondu līdzekļi, kā arī uzturēšanas atļaujas programma, ir tikai daži no instrumentiem, kas investīcijas Latgalē ļauj uzskatīt par pieejamām un efektīvām.

Pēc kārtīga darba, kārtīga atpūta. Dabas resursu un pārtikas daudzveidība piedāvās plašas kvalitatīvas atpūtas iespējas, savukārt attīstītā kultūrvide ļaus veldzēties kultūras piedāvājuma daudzveidībā.

Latgali kā vietu sava biznesa attīstīšanai ir izmantojuši daudzi Eiropas Savienības, kā arī Krievijas un citu Austrumu valstu uzņēmumi. Šī tīmekļa vietne sniegs ieskatu Latgales investīciju vidē, kā arī iepazīstinās ar aktuālākajiem investīciju objektiem.

Latgali joprojām var uzskatīt par vietu ar vēl līdz galam neizmantotu potenciālu. Nenokavē, un gūsti panākumus pie mums – Latgalē!

 

Ar cieņu,

Iveta Maļina-Tabūne

Latgales plānošanas reģiona administrācijas vadītāja

iveta.malina@latgale.lv

Twitter

21. Oktobris
RT @EM_gov_lv: 3.11 Daugavpilī uzņēmējus aicinām uz semināru par Energoefektivitātes likumu un no tā izrietošajiem pienākumiem: https://t.c…
21. Oktobris
Ekonomikas ministrija skaidro jaunās energoefektivitātes likuma prasības uzņēmumiem. https://t.co/gYclt6GlLb
20. Oktobris
RT @LLKC_lv: Krāslavas skolēnus ieinteresē uzņēmējdarbība: https://t.co/rr5GqB8bjz https://t.co/15wQZPsHVQ
20. Oktobris
RT @LLKC_lv: Vietējās produkcijas ienākšanu pašvaldību iestādēs kavē sadarbības trūkums: https://t.co/pUgHTtRXOQ https://t.co/S2NJzeuu7W
18. Oktobris
Konference Balvos par amatnieku un mājražotāju sadarbības iespējām jau šo ceturdien! https://t.co/dYCxLMih7Z